Конструктор Людина-павук: Викрадення діамантів Доктором восьминога Bela 11185 Super Heroes (аналог Марвел 76134), 168 деталей

230 грн

  • Виробник: Bela (lari)
  • Модель: Bela (lari) 11185
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 230 грн

Набір конструктора LEGO Людина-павук: Викрадення діамантів Доктором восьминіг складається з 150 деталей і включає 3 мініфігурки. Цей невеликий, але дуже барвистий набір порадує вас збірними моделями і мініфігурки двох ворогуючих персонажів. З ним ви зможете розіграти безліч сценок, наприклад, погоні Людини-павука за Доктором восьминога.

З деталей набору ви можете зібрати літак Людини-павука, катер Доктора Восьминога і плавучий док з краном. Транспортні засоби виконані у відповідних своїм власникам кольорах: літак в червоно-синьому кольорі і катер в зелено-жовтому. Літак облаштований піднімаючим лобовим склом, що відкриває доступ до кабіни пілота, всередину якої можна посадити мініфігурки. Також в його крила вбудовані стріляють дисками шутери. Катер облаштований двома рухомими щупальцями, а в кабіну водія можна посадити мініфігурки. Плавучий док облаштований обертовим краном, за гак якого можна зачепити вантаж.

Конструктори
Кількість деталей 168
Аналог Лего 76134
Вік 4+
Виробник Bela (lari)
Матеріал Пластик
Серія Marvel

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре