Настільна гра GaGa Крізь Століття Нова Історія Цивілізації

2210 грн

  • Виробник: GaGa
  • Модель: Сквозь Века Новая История Цивилизации
  • Наявність: Немає в наявності
  • Разом з ПДВ: 2210 грн

Хто з нас не мріяв побувати у ролі мудрого правителя? Стати лідером цілого народу! Проведіть його на шляху прогресу – від бронзової доби до винаходу інтернету. Підкоряйте незвідані землі і будуйте чудеса світла. Крізь Століття – масштабна гра для справжніх стратегів, які готові вершити історію.

Крізь Століття по праву можна назвати однією з найрізноманітніших та збалансованих настільних стратегій. Ви почнете гру в рівних з іншими умовами, керуючи нечисленним племенем, здатним видобувати найпростіші ресурси та невелику кількість їжі. Шахта, що виробляє неміцну бронзу, та ферма, мешканці якої мають лише базові уявлення про землеробство - все, що є у вас на старті. Подальший розвиток повністю залежить від ваших рішень та обраної стратегії.

Гравцям доведеться пройти через 4 умовні епохи - від античності до ери інформації. Кожен хід ви будете витрачати окуляри дій на вивчення технологій, збільшення чисельності населення, а також будівництво та покращення будівель, навчання загонів та багато іншого. Вибір ваших дій по-справжньому багатий: чи будете ви миролюбним покровителем наук і мистецтв або войовничим промисловцем, а, можливо, оберете один із багатьох інших шляхів?

У цій монументальній грі величезна роль приділяється вивченню технологій. Вам не потрібно займатися нескінченним будівництвом базових шахт для збільшення виробництва або спамати античними воїнами, щоб мати військову перевагу. Дійте мудріше! Вивчіть видобуток заліза – нехай ваші шахти працюють ефективніше. Досліджуйте порох та тактику наполеонівської армії – і архаїчні мечники перетворяться на організовану лінійну піхоту.

Вправно розпоряджуйтесь населенням своєї цивілізації. Гра постійно ставить перед вами складні питання: "Чи не відправити вчених працювати на ферми, щоб забезпечити свій народ їжею?" чи “Не перенавчити робітників у солдатів, а свого наступного ходу оголосити війну сусіду?”. Але не забувайте – чим чисельніше населення вашої цивілізації, тим більше їжі воно споживає і тим більше від вас потрібні зусилля, щоб воно було досить. Невдоволені жителі можуть підняти повстання.

Погодьтеся, керувати цивілізацією непросто. Підмогою в цій нелегкій справі вам стануть лідери. Багато видатних особистостей з різних епох і часів готові прийти на допомогу: від Юлія Цезаря та Аристотеля до Білла Гейтса та Махатми Ганді. До речі, у грі є навіть Сід Мейєр!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре