Доповнення до настільної гри Istanbul: Mocha and Baksheesh (Стамбул: Мокка та Бакшиш) PL

390 грн 660 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Istanbul: Mocha & Baksheesh
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 390 грн

Кавовий доп для Стамбула

Продаж дорогоцінних тканин, найкращих спецій та свіжих фруктів у Стамбулі був чудовим. Але тепер покупці на ринку відкрили для себе новий делікатес: кава! Як хитрий торговець, ви відчули, що на цьому можна розбагатіти. Щоб скористатися цією можливістю, вам буде потрібна додаткова підтримка. На щастя, гості таверни з радістю приймуть замовлення за бакшиш. Крім того, вам нададуть неоціненну допомогу у ратуші.

Пакет розширення Mokka and Bakshish доповнює цю чудову економічну гру додатковим модулем торгівлі кавою. Ви відкриєте для себе чотири додаткові локації, де це нове частування відіграє головну роль. Гості таверни з радістю приймуть замовлення в обмін на бакшиш. Крім того, ви можете звернутися за допомогою до ратуші.

На стамбульському базарі чекають на кожного покупця... особливо торговця кави!

Стамбул ставить перед гравцем завдання довгострокового планування дій. Продавець гравця переміщається по стамбульському ринку зі своїми помічниками. Щоб гравець зміг пройти те місце, де він зупинився, він має залишити там одного зі своїх помічників. В іншому випадку дія не буде виконана і кількість помічників обмежена! Не забувайте повертатися за своїми незамінними помічниками, адже без них ви не вчините жодної дії.

 

Увага! Це не окрема гра! Для гри потрібна базова версія гри: Стамбул.

Настільна гра
Мова російська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре