Настільна гра Mr. Jack Pocket (Містер Джек компактна версія) CN

290 грн 370 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Mr. Jack Pocket
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 290 грн

Кишенькова (карткова) версія Mr. Jack - вдала версія настільної детективної гри, в якій один гравець виступає в ролі Джека-різника (і повинен ховатися і / або тікати), а другий гравець управляє слідчими, які ловлять Джека.

У "кишенькової" версії ігрове поле замінено картами - з них викладається квадрат 3х3. Кожна карта - це ділянка вулиці, на якому знаходиться якийсь персонаж (під личиною одного з них ховається Джек). По ігровому квадрату переміщаються фігурки Холмса, Ватсона та собаки.

Ряди і стовпчики карт - тобто вулиці - проглядаються детективами. Якщо в кінці ходу Джек виявляється «на світлі», він показує це спеціальною картою, а з персонажів на непросматріваемих вулицях автоматично знімаються підозри. Ну і навпаки, якщо Джек в кінці ходу виявляється «в тіні» - тобто поза увагою детективів - то все герої, яких сищики бачать, можуть вважатися невинними.

Завдання гравця-детектива визначити особистість Джека і зловити його. Завдання Джека - морочити детективу голову певне число ходів. Джек теж може рухати фігурки сищиків, може змінювати карти місцями або перевертати їх (після чого деякі персонажі можуть виявитися невидимі для поліції).

Настільна гра
Мова Китайська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Килькість гравців 2
Рівень складності легка

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре