Уцінка. Настільна гра 7 Чудес: Дуель (7 Wonders: Duel) EN

680 грн 770 грн

  • Виробник: -
  • Модель: 7 Чудес: Дуель
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 680 грн
Уцінка, незначний дефект коробки. 7 Wonders: Duel - це нова, повноцінна та незалежна гра із серії 7 Wonders, призначена тільки для двох гравців.
Звичайно, у початковій грі 7 Wonders передбачені правила для двох гравців, але вони дуже умовні, тому що там є віртуальний третій гравець, за якого гравці розігруватимуть карти. Такий формат абсолютно штучний і не передає всієї витонченості та глибини механіки цієї геніальної гри.
Ігровий процес у грі 7 Wonders: Duel поділений на три раунди, які називаються епохами. Кожна епоха представлена своєю колодою карт, які зображають різні будівлі та споруди, які гравці будуватимуть у своєму місті. Це може бути будівлі виробничого значення (лісопилки, рудні шахти), військового (стайні, казарми), громадського (бані, муніципалітет), наукового (університет, аптека), торгового (ринок, порт). Карти виробництва дають ресурси, торгові дають монети, громадські – переможні очки.
На початку гри кожен гравець отримує цілих 4 дива світу, серед яких вже такі знайомі Піраміди та Колос Родоський, а також нові: Апієва дорога, Сфінкс та інші.
Карти кожної епохи тасуються і викладаються особливим чином на стіл, чергуючи карти відкриті (сорочкою вниз) і закриті (сорочкою вгору). Викладені карти частково лежать одна на одній, тому для гравців доступні лише ті, що лежать поверх усіх інших.
Кожен гравець у свій хід бере одну карту зі столу і може її або покласти у свою ігрову область або побудувати за її рахунок Чудо світла та отримати його ефекти (монети, переможні очки, додатковий хід). Але карту недостатньо просто зіграти, її ще треба сплатити або ресурсами (дерево, камінь, скло, монети), або вже мати необхідну споруду. Наприклад, для безкоштовного будівництва храму потрібен вже збудований вівтар, якщо його немає, то треба заплатити ресурсами: деревом та папірусом.
До перемоги у грі 7 Чудес Світу: Дуель можна прийти 3 шляхами: військовим, науковим та політичним. Військова чи наукова перемога може статися будь-якої миті гри та завершити її достроково. Якщо до кінця третьої епохи переможця не визначено, то виграш присуджується за політичною перевагою - набраними переможними очками.
Червоні військові карти та деякі Чудеса світла дають гравцеві значки щитів. Кожен отриманий значок переміщує фішку конфлікту спеціальному треку ігрового поля у бік противника. Це символізує, що війська гравця стали сильнішими і просунулися до столиці супротивника для її захоплення. Коли фішка досягає кінця треку супротивника, гра миттєво закінчується – війська гравця захопили ворожу столицю.
Зелені наукові карти дають гравцеві значки різних приладів (ваги, колесо, виска). Щойно гравець збирає шість різних символів на своїх зелених картах, він одразу перемагає - його держава значно випередила супротивника у науковому розвитку.
Окрім описаних ключових механік, у грі 7 Wonders: Duel присутні карти гільдій, що дають особливі бонуси в кінці гри, гравці можуть торгувати один з одним ресурсами, скидати карти, що не сподобалися, за монети. Все це разом дає відмінну, збалансовану і продуману до дрібниць гру, яка щоразу даруватиме гравцям захоплюючі та унікальні партії!
 
Настільна гра
Мова Англійська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре