Настільна гра 8 Bit Box (8біт бокс) PL

390 грн 1290 грн

  • Виробник: -
  • Модель: 8bitbox
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 390 грн

«8Bit Box» - нескладна гра з механікою планування дій. Вона відмінно підійде для ігрищ у сімейному чи дружньому колі. Також вона стане відмінним подарунком фанату, який ностальгує за піксельними відеоіграми.

У комплекті три картриджа з іграми - аналог «Пекмена», спортивний симулятор і гонки. Власне, це три різні гри. Об'єднує їх механіка програмування дій на джойстиках.


Картридж «Піксоїд»

Перед початком партії з тайлів збирається лабіринт, а з «країв екрану» - трек переможних очок по периметру лабіринту. Учасники розміщують маркери свого кольору на стартових (червоних) піксах. Також у лабіринті виставляються нейтральні білі (маркери).

Партія складається з раундів, в яких один гравець стає Піксоїдом, а решта - глюками. Глюки ганяються за Піксоїдом по лабіринту, намагаючись зловити його. Тікаючи від глюків, Піксоїд отримує нейтральні маркери із запасу. Також він може підбирати їх у лабіринті.

Фаза програмування. Гравці таємно вибирають на своїх джойстиках напрямок і відстань.

Фаза пересування. Гравці одночасно відкривають джойстики та переміщують свої маркери так, як запрограмували. Піксоїд ходить першим. Глюки переміщаються після нього. Маркер пересувається по прямій на вибрану гравцем відстань. Стіни перешкоджають руху. Коли Піксоїд зустрічається з маркером глюка, раунд одразу закінчується.

Фаза нарахування очок. Якщо Піксоїда не спіймали, він бере собі нейтральний маркер із запасу. Гравці переходять до фази програмування. Коли Піксоїд збирає всі нейтральні маркери, раунд закінчується.

якщо Піксоїда не спіймали, і йому вдалося зібрати 12 нейтральних маркерів із запасу, він отримує 12 очок + по 1 очку за кожен підібраний нейтральний маркер в лабіринті.

якщо Піксоїда впіймали, він отримує по 1 очку за кожен зібраний маркер, а глюки - по стільки очок, скільки залишилося маркерів в запасі.

Піксоїдом стає наступний гравець за годинниковою стрілкою. Партія закінчується, коли всі гравці по разу побувають Піксоїдом. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.


Картридж «Швидкість»

Гравцям пропонується взяти участь в небезпечній гонці. Вибрані кораблі ставляться на стартовий (третій) поділ ігрового поля. 12 карт гонки замішуються в одну колоду, під низ колоди підкладається випадкова карта фінішу. Гравці отримують по 12 білих маркерів палива.

Партія триває 13 раундів (по числу карт в колоді гонки). Кожен раунд складається з чотирьох фаз.

Розіграш нагороди. Гравці по порядку (від відсталого до лідируючого) отримують можливість розіграти одну зі своїх нагород, активувавши її бонусний ефект.

Програмування. Гравці таємно вибирають на своїх джойстиках символи маршрутів. Доступні маршрути визначаються поточною картою гонки.

Виконання програм. Гравці одночасно відкривають свої джойстики, після чого витрачають паливо і переміщують кораблі згідно обраним маршрутами. На поточній карті гонки може вказуватися додаткова умова, необхідна кількість маркерів палива і можлива нагорода. Іноді гравцям потрібно кинути кубики, щоб визначити якісь параметри. Якщо у гравця закінчилося паливо, його корабель вибуває з гонки.

Розкриття. Верхня карта гонки скидається, відкриваючи нову карту.

Гра закінчується, якщо вибули всі гравці, окрім одного, або була скинута карта фінішу (остання карта в колоді). Перемагає єдиний залишившийся гравець. Або лідер гонки.


Картридж «Стадіон»

Гравцям пропонується взяти участь в літніх Олімпійських іграх. Вони діляться на дві команди - по дві або по три людини в кожній. Гравці отримують джойстики та маркери свого кольору. Один маркер розміщується на планшеті гравця - на 25-му розподілі шкали енергії.

Перед початком партії з карт стандартних, окремих і фінальних змагань формується стадіон. Карти змагань викладаються обличчям вниз, на їх сорочках зображені бігові доріжки і внутрішня зона для метань.

Командам належить поборотися в 10 різних спортивних дисциплінах. У кожному раунді відкривається чергова карта змагання (проти годинникової стрілки). Правила змагання наводяться в буклеті. Гравці виставляють на планшетах кількість енергії, яку вони готові витратити. За підсумками змагання вони отримують медалі.

Після десятого змагання гравці рахують отримані медалі. Золота медаль приносить 4 очка, срібна - 2, бронзова - 1. Перемагає команда, яка набрала найбільшу кількість очок.

Настільна гра
Мова Польська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре