Настільна гра Блакитна лагуна (Blue Lagoon) PL

640 грн 900 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Blue Lagoon
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 640 грн

Блакитна лагуна - це гра з контролем території і збором сетів, в якій гравці управляють групою поселенців, розкиданих по островах недавно відкритого архіпелагу.

Гра складається з двох фаз (фаза дослідження, за якою слідує фаза врегулювання). Протягом обох фаз ви будете розширювати свою присутність на дошці, додаючи по одному новому жетону кожен хід (жетон поселенця або жетон села). Мета полягає в тому, щоб зібрати ресурси, розкидані по карті, помістивши на них свої жетони. На першому етапі ви можете розмістити новий жетон в будь-якому місці, якщо він стосується лагуни АБО одного з ваших раніше розіграних жетонів. У другій фазі поле очищається, за винятком сіл, і тепер ви можете розширюватися тільки з сіл, в які ви грали в першій фазі! В кінці обох фаз гравці отримують очки за зібрані ними набори ресурсів. У кого більше очок - той виграє.

Настільна гра
Мова Польська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Абстракт, Морська
Килькість гравців 2-4
Час партії 30-45 хв
Вік гравців от 8 лет
Основні механіки Контроль територій:Складання ланцюжків;Бонусні бали;Гексагональна сітка;Будівництво маршрутів;Збір сетів.
Компоненти 32 ресурсу і статуетки;20 дерев'яних поселень;120 поселенців;ігрове поле;1 лляної мішечок;1 поле підрахунку очок;правила.
Автор Reiner Knizia

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре