Настільна гра Carpe Diem (Лови момент)

970 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Carpe Diem
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 970 грн

Carpe diem - зразок гри з найпростішою механікою (у свій хід гравець просто переміщає фішку на один крок вправо або вліво, бере один тайл з області і викладає його на свій планшет), але з найширшою комбінаторикою, в рамці якої кожен елемент пов'язаний з усіма іншими у грі. При цьому на відміну від інших ігор Фельда ми не отримуємо ПЗ на кожному кроці (може іноді навіть втрачати їх), але у нас є досить динамічні цілі, досягнення яких принесе велику вигоду (конкуренція за можливість отримати ПЗ може бути дуже напруженою).

У Carpe Diem кожному гравцеві надається власне унікальне ігрове поле, поділене на сітку. Сітка оточена випадково побудованою рамкою, яка відображає різні критерії оцінки на кожному краю. Між гравцями знаходиться центральне ігрове поле, розділене на кілька областей, що виконують різні функції. На початку гри одна область заповнена випадково вибраними картами підрахунку очок. Інший містить склади плиток, з яких гравці братимуть плитки. У верхній частині дошки знаходиться доріжка бандеролей (маленькі значки прокручування); гравці набирають очки у міру руху по доріжці, а також визначають порядок ходу. Решта цієї дошки містить нагадування про підрахунок очок наприкінці гри та про те, що робить кожна будівля у грі.

У свій хід гравець переміщає свою фішку на новий склад, бере тайл із цього складу і потім додає його до свого міського району. Метою цієї дії є завершення структур, що дозволяють збирати ресурси, які вони виробляють (які будуть використовуватись на етапі підрахунку очок). Фаза підрахунку очок настає після того, як усі склади спорожніли. У порядку черги кожен гравець поміщає один зі своїх маркерів підрахунку очок на перетин двох карт підрахунку очок, а потім підраховує їх обидві. Після чотирьох раундів перемагає той, хто набере найбільшу кількість очок.

Настільна гра
Мова Китайська
Килькість гравців 2 - 4
Час партії 60 хв
Вік гравців від 10 років
Автор Stefan Feld
Рівень складності середня

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре