Настільна гра Century: Eastern Wonders (Прянощі: Східні Чудеса)

720 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Century: Eastern Wonders
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 720 грн
 
Століття тому прибуткова торгівля спеціями змусила процвітаючі країни світу досліджувати альтернативні маршрути до джерел цих дорогоцінних товарів. Ці народи вийшли у море у пошуках екзотичних земель. Це призвело до відкриття знаменитих островів спецій, де знайшли найцінніші спеції у світі. Це відкриття також призвело до подальших досліджень, конкуренції... а згодом і до війни! У цей час процвітання та можливостей ви виявляєте, що подорожуєте відкритим морем у пошуках цих екзотичних чудес. Як торговець і капер, який представляє свою націю, ви прагнете контролювати цей регіон заради слави та прибутку. Ваша подорож продовжується на Далекому Сході...

Розроблений Емерсоном Мацуучі, Century: Eastern Wonders запрошує фанатів повернутись у захоплюючий світ торгівлі спеціями, коли гравці вирушають у відкрите море в ролі торговців, які прагнуть процвітання на екзотичних індонезійських островах. Century: Eastern Wonders пропонує нові, що задовольняють ігрові механізми, які забезпечують нескінченну реграбельність та незліченну стратегію.

Century: Східні чудеса можна об'єднати з Century: Дорога спецій, щоб створити новий ігровий досвід під назвою "Пісок у море"!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре