Настільна гра Clank! "A deck-building adventure" (Кланк! Підземна пригода)

1170 грн 1400 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Clank! "A deck-building adventure"
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1170 грн

Clank! - фентезійних пригодницька гра, заснована на механіці колодостроенія. У ній учасники в ролі злодюжок проникають в підземеллі, де за численними проходах і кімнатах розкидані скарби, що охороняються всілякими монстрами, в тому числі і драконом. Завдання гравців - здолати монстрів, уникнути зустрічі з драконом, отримати артефакти і живими вибратися на поверхню.

На ігровому полі представлений замок і підземелля під ним, де безліч кімнат з'єднані лініями-проходами. Почавши зі входу в замок, гравці будуть просувати фішки своїх героїв все глибше в підземелля, адже кожному злодію відомо - чим глибше знаходиться артефакт, тим він цінніший.

На початку гри кожен учасник отримує стартову колоду з 10 карт, і буде розігрувати їх для отримання різних вигод. Карти можуть приносити очки досвіду (skill), на них купуються нові карти з загального ринку, можуть приносити окуляри атаки - вони використовуються в бою, окуляри руху витрачаються на переміщення фішки гравця по ігровому полю.

У грі Clank! представлені карти компаньйонів (лікар, маг, кобольд торговець), речей (ельфів плащ, який співає меч, килим-літак, срібне спис), скарбів (монети, алмаз, рубін), що приносять гравцеві очки досвіду, бою, монети, додаткові карти і інше .

Куплені карти гравець кладе в свій скидання і коли його колода закінчується, він тасує карти скидання і формує нову колоду - тепер він зможе розіграти як старі, так і знову куплені карти, розширюючи свої ігрові можливості. Це і є принцип колодостроенія.

На численні кімнатах розкидані скарби, представлені жетонами артефактів і секретів - корисних речей, які можуть дати гравцеві монети, окуляри досвіду або бою. Отримавши жетон, гравець просто кладе його поруч з собою. Але будьте уважні - за всю гру можна взяти тільки один артефакт, і треба реально оцінювати сили - чи варто взяти артефакт простіше, але з великими шансами вибратися назовні, або спуститися глибше в підземелля за більш цінним, але при цьому шанси бути з'їденим невблаганно підвищуються.

А чому ж гра називається Клац! (Clank!)? Багато ефекти карт виробляють шум у підземеллі, клацання, яке приваблює дракона. Гравець з картою має такий ефект повинен додати в спеціальний пул каунтер свого кольору. Наприклад, карта "Перечепився" (Stumble) викликає один клац (Clank). Є карти скасовують ваше гуркіт, наприклад, "Тиха хода" (Move silently) знімає два клац.

Коли приходить дракон, все каунтер з пулу пересипають в мішечок і тягнуть наосліп кілька з них. Чий кубик витягнений, той і отримує одне поранення. Якщо кількість поранень досягає максимуму - персонаж гине. Тому гравець при створенні своєї колоди повинен так підбирати карти, щоб створювати якомога менше шуму, щоб його кубиків було менше, ніж у інших, підвищуючи шанси на виживання.

В кінці гри учасники, чиї герої вижили і дісталися з артефактами хоча б до кімнат замку (за повернення до самого старту дається бонус), підраховують переможні очки, які нараховуються за артефакти, скарби, компаньйонів і інше. Гравець, який набрав найбільше очок, стає переможцем!

Настільна гра
Мова Англійська
Тексту в грі Мало (не впливає на ігровий процес або легко запам'ятовується)
Тема гри
Килькість гравців
Час партії
Вік гравців
Основні механіки
Компоненти
Автор

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре