Настільна гра Coloretto (Колоретто) CN

220 грн

  • Виробник: G3
  • Модель: Kameleon
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 220 грн

Ігровий процес у Coloretto простий: або витягніть карту, щоб зіграти в ряд, або візьміть ряд карт, щоб додати їх до своєї колекції. У ряді може бути не більше трьох карток, тому в якийсь момент усі змушені зайняти ряд. Після того, як всі лави зайняті, гравці починають новий раунд, знову малюючи або беручи.

Що ви намагаєтеся зробити з цими картами? Збирайте величезні набори, але лише трьох кольорів, тому що кожен колір після третього коштуватиме вам очок. Джокери високо цінуються, тому що вони завжди відповідають тому, що ви хочете, а карти +2 дають гарантовані окуляри, даючи вам запасний план, якщо все піде не так з точки зору кольорів, які ви збираєте.

Як тільки в колоді залишається всього кілька карт, раунд закінчується, і всі підраховують свої окуляри, вибираючи карти трьох кольорів, щоб отримати позитивний результат, тоді як будь-які інші кольори зараховуються проти вас. Кожен колір оцінюється за трикутною системою числення: перша карта кольору - ± 1 бал, друга карта - ± 2 бали і так далі. Гравець із високим рахунком виграє!

Варіант для двох гравців включений в деякі версії Coloretto з єдиною зміною, яка полягає в тому, що в ряди може бути поміщено лише 1-3 карти, залежно від значків на картах рядів.

Скандинавське видання включає розширення: "Колоретто: додаткові карти", "Колоретто: лімітні карти" та "Колоретто для двох гравців".

Настільна гра
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Animals: Chameleons, Digital Implementations: Board Game Arena, Game: Coloretto, Theme: Tropical
Килькість гравців 3 - 5
Час партії 30 хв
Вік гравців від 8 років
Основні механіки Open Drafting, Push Your Luck, Set Collection
Автор Michael Schacht
Рівень складності легка
BGG Рейтинг 7
Оформлення Guido Favaro
Рік виходу 2003

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре