Настільна гра Екіпаж. Експедиція до дев'ятої планети (The Crew: The Quest for Planet Nine)

440 грн

  • Виробник: -
  • Модель: The Crew
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 440 грн

«Екіпаж» за своєю суттю є класичною грою «на хабарі». Але на відміну від інших подібних собі проектів, вона повністю кооперативна і містить 50 різних завдань, які належить виконати гравцям.

Ігрова колода складається з карт різного номіналу і кольору. Чотири кольори (зелений, жовтий, синій, рожевий) з номіналом від 1 до 9, а п'ятий (джокер) від 1 до 4. Принцип гри дуже простий. Колода перемішується і лунає порівну всім учасникам. Активний гравець (володар джокера зі старшим номіналом) розігрує будь-яку карту з руки, наприклад синю вісімку. Таким чином він встановлює умови для поточного раунду. Всі інші учасники експедиції зобов'язані скинути карту такого ж кольору. Якщо на руці сині карти відсутні, потрібно скинути іншу. Після цього, всі розіграні забирає гравець який виклав карту синього кольору з найбільшим номіналом або старший джокер. Все розіграні в поточному раунді карти і називаються хабаром.

Здавалося б, що нічого нового. Але ... У грі пропонується 50 типів завдань, які повністю змінять ваше уявлення про ігри з подібною механікою. Вони розташовані в книзі правил щодо збільшення ступеня складності. Тому вас чекає ціла пригода. Наприклад, в першій місії, на початку партії активний гравець отримує карту-завдання. Припустимо це зелена п'ятірка. Для успішного виконання завдання всім гравцям належить зробити так, щоб хабар із зеленою п'ятіркою отримав саме цей гравець. Проблема в тому, що спілкуватися з іншими учасниками експедиції і розповідати про картах на своїй руці категорично заборонено.

Єдиним способом комунікації є спеціальний жетон. Гравці на початку раунду можуть викласти з руки перед собою карту будь-якого кольору і розташувати на ній комунікаційний жетон в певній галузі. Якщо жетон викладається зверху, інші гравці розуміють, що це старша карта даного кольору, якщо знизу, то молодша, а якщо посередині, значить вона єдина. Протягом місії використовувати цей жетон кожен член експедиції зможе тільки один раз. Ось і спробуйте тепер вирішити таку головоломку ...

Настільна гра
Мова Англійська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри
Килькість гравців
Час партії
Вік гравців
Основні механіки
Компоненти
Автор

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре