Настільна гра Five Tribes (П’ять каст) CN

1190 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Five Tribes
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1190 грн

Five Tribes – гра для 2-4 гравців, які представляють спадкоємців багатого султана, що ворогують за право сісти на трон і очолити державу. Територія султанату – ігрове поле, яке складається з тайлів земель і на кожен випадковий спосіб виставляється по три фішки п'яти племен (старійшини, візирі, купці, будівельники та асасини).

У грі сплетено кілька механік: це і грошові ставки на початку кожного раунду за черговість ходу, і продаж карток товарів за монети (що більша різноманітність товарів, тим більше за них дадуть грошей), і захоплення території, і, зрозуміло, розміщення міплов на полі та виконання відповідних вибору дій.

Переможе у Five Tribes той, хто збере до кінця гри більше за всіх переможних очок, а їх можна отримати буквально за все: за залишок монет у гравця, за зібрані джини або жовті/білі мипло, за захоплені тайли або побудовані палаци або пальми . Гравець завжди має можливість різнобічно розвиватися та використовувати будь-які можливості для перемоги, які дає гра.

 У гри Five Tribes високий стратегічний потенціал, адже можливих варіантів дій на вибір багато, але вона в жодному разі не перевантажує гравців обдумуванням або побудовою складних комбінацій – це більше сімейна гра.

Настільна гра
Мова Китайська / Англійська
Килькість гравців 2 - 4
Час партії 60-90 хв.
Вік гравців от 13 лет
Автор Bruno Cathala
Рівень складності середня

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре