Настільна гра Ghost Stories (Історії з примарами) CN

900 грн

  • Виробник: 1.00
  • Модель: Ghost-CN
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 900 грн

Багато хоробрих воїнів віддали свої життя щоб покласти край панування Ву-Фенга, Володаря Дев'яти пекла. Урну з його прахом поховали на цвинтарі маленького села в Серединній Імперії. Минали роки, змінювалися покоління, і мешканці села забули про прокляту спадщину.

Але Ву-Фенг, будучи весь цей час ув'язненим у Пекло, нічого не забув. Його невтомні пошуки дозволили йому виявити урну з прахом. Тінь його втілення нависла над жителями села, що нічого не підозрювали. На щастя, Фат-Сі (даоські ченці) не сплять, охороняючи кордон між світом живих та світом мертвих. Озброєні своєю хоробрістю, вірою та силою, вони готові спробувати повернути втілення Ву-Фенга назад, у Пекло.

Історія про примар – колективна гра. Гравці діють однією командою проти гри. Разом їм вдасться розділити радість від перемоги або пізнати гіркоту поразки.

До складу настільної гри Історії з примарами входить: 4 ігрові поля, 9 плиток села, 4 кубики Дао, чорний кубик прокляття, 55 карток із чудовиськами та 10 із втіленнями Ву-Фенга, фігурки Воїнів-ченців, примар та Будд, незліченна кількість жетонів Дао та Чі.

Настільна гра
Мова Китайська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Килькість гравців 1 - 4
Час партії 60 - 90 хв
Вік гравців від 12 років
Рівень складності середня

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре