Настільна гра Грані Долі (Dice Forge) PL

1320 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Dice Forge
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 1320 грн

Dice Forge - це чудова, барвиста настільна гра для 2-4 чоловік з унікальною механікою створення своїх власних кубиків. Гравцям належить виконувати квести, робити підношення богам, модифікувати свої магічні кубики і заробляти переможні очки.

Підготовка до гри не займе багато часу. Роздайте кожному з гравців персональний планшет і по два магічних кубика, а в центрі столу помістіть ігрове поле з картами квестів. Для ознайомлення з грою можна взяти прості карти квестів, які позначені зеленою крапкою на сорочці. Основна мета гравців - набрати якомога більше переможних очок за певну кількість раундів, в кожному з яких гравці будуть кидати кубики, і здійснювати якісь дії.

Найсмачніша родзинка гри це звичайно ж магічні кубики, на гранях яких зображені символи золота, переможних очок, сонячних і місячних осколків. На початку кожного з раундів гравці будуть кидати ці кубики і відзначати на персональних планшетах кількість зароблених ресурсів. Згодом золото можна витратити на підношення богам і модифікацію кубиків, а сонячні і місячні оскільки на виконання квестів.

Витрачаючи золото в пантеоні, гравець може набути нові грані для кубиків і замінити їх, зробивши таким чином кубики більш потужними для наступних раундів. Виконання квестів приносить гравцям переможні очки а також різні унікальні дії.

Гравцям зовсім необов'язково витрачати всі ресурси в одному раунді, їх можна заощадити для наступних раундів.

Грані Долі - чудова сімейна гра з приємним, захоплюючим геймплеєм, невисоким рівнем конфліктності, і чудовим виконанням - чудові барвисті ілюстрації, якісні пластикові кубики і легкі правила, що дозволяють освоїти цю гру в короткий час не залишать нікого байдужим!

Настільна гра
Мова Польська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри
Килькість гравців 2 - 4
Час партії 45 - 60 хвилин
Вік гравців
Основні механіки
Компоненти
Автор

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре