Настільна гра Great Western Trail (Великий західний шлях) CN

850 грн

  • Виробник: 1.00
  • Модель: Great Western Trail
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 850 грн

Великий західний шлях показує найнебезпечніший аспект роботи ковбою. Перегін худоби цією знаменитою стежкою — виклик тільки для кращих. Доглядайте тварин, уникайте пасток і продавайте стадо якомога дорожче, щоб перемогти суперників.


Заробляйте гроші та заробляйте бали

Америка, друга половина 19-го століття: ви власники ранчо і постійно ганяєте свої стада від Техасу до Канзас-Сіті стежкою, званою Великою західною стежкою. У пункті призначення ви продаєте корів та відправляєте їх поїздом. Це дозволяє заробляти гроші та накопичувати переможні очки. Так що само собою зрозуміло, що кожного разу, коли ви приїжджаєте до Канзас-Сіті, ви хочете найцінніше стадо. Це вимагає не тільки утримання стада в хорошому стані, але й ефективного використання послуг, які пропонуються в будівлях вздовж стежки.


Керуйте своїми доходами з розумом
Щоб досягти успіху, вам також знадобляться кваліфіковані помічники: ковбої дбатимуть про стад, майстри будуватимуть власні будівлі, а інженери подбають про управління важливими залізничними шляхами. Якщо ви вправно керуєте своїм стадом і швидко лавіруєте між можливостями та пастками Великої західної стежки, у вас є шанс набрати найбільшу кількість переможних очок та перемогти.

Настільна гра
Мова Китайська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Animals: Cattle / Cows, City: Kansas City (Missouri, USA), Components: Control Boards, Components: Wooden pieces & boards, Country: USA, Digital Implementations: Board Game Arena
Килькість гравців 2 - 4
Час партії 75 - 150 хв
Вік гравців від 12 років
Основні механіки Deck, Bag, і Pool Building, Hand Management, Ownership, Point to Point Movement, Rondel
Автор Alexander Pfister
Рівень складності важка
BGG Рейтинг 8.03
Оформлення Andreas Resch
Рік виходу 2016

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре