Настільна гра K2 EN/PL

1150 грн 1490 грн

  • Виробник: Rebel
  • Модель: K2
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1150 грн

Хрускіт кішок, що вгризаються в лід. Втомлена рука вбиває кригоруб у снігову стіну. Тяжке дихання, коли ви намагаєтеся підтягнути своє тіло, щоб знову піднятися на півметра. Ви всього в 100...50 метрах від піку К2, одного з найскладніших восьмитисячників. Стоячи під сліпучим сонцем, ви дивитеся вниз туди, де на вас чекає намет. Однак, щоб дістатися до нього, вам доведеться пережити бурхливу на найскладнішій ділянці хуртовина. Ви впораєтеся?

У К2 кожен учасник управляє командою з двох альпіністів, які, змагаючись з іншими командами, намагаються досягти вершини та дожити до кінця 18-денної експедиції.

Як це працює?
Гравці переміщують альпіністів на дошці за допомогою карт, які вони розігрують кожен раунд. Чим вище підніметься альпініст, тим більше переможних очок він отримає наприкінці гри. Однак у більш високих частинах гір треба бути обережним із рівнем акліматизації. Якщо він впаде нижче 1, змучений альпініст помре і гравець не отримає жодних очок. Тому таким важливим елементом гри є вибір правильного маршруту, оптимальне використання наметів та увага до погоди, що суттєво впливає на складність сходження на вершину.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре