Настільна гра Kingdomino (Доміношне королівство)

480 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Kingdomino
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 480 грн

Доміношне королівство вам доведеться поборотися за землі, на які претендують і інші гравці. За умовами гри, всі учасники починають з однієї фішкою короля (двома в дуельної партії), одним стартовим ділянкою і одним замком.

Перш ніж почати, відберіть необхідну кількість тайлів (в залежності від числа гравців), перетасуйте їх і складіть в органайзер, а після дістаньте стільки тайлів, скільки в грі фішок королів, складіть їх в рядок в порядку зростання номерів і переверніть сорочкою вниз.

Один з учасників перемішує фішки гравців, не дивлячись, дістає їх по черзі. Учасник, чию фішку дістали, вибирає один з вільних тайлів і займає його, так відбувається, поки всі тайли не будуть зайняті. Дістаньте стільки ж дощечок і складіть новий ряд. Тепер гравці будуть ходити по черзі, починаючи з того, чия фішка стоїть на самому верхньому тайлі. Гравець переміщує фігурку свого короля на новий тайл, а минулий піднімає і приєднує до свого замку. Зверніть увагу: приєднувати тайли до свого королівства потрібно за принципом доміно, тобто, щоб як мінімум одну ділянку ваших земель збігався з ділянкою на тайлі: ліс - до лісу, річку - до річки і т.д. При цьому територія ваших володінь не повинна виходити за межі поля розміром 5х5 квадратів. Якщо обраний вами тайл неможливо приєднати, він відправляється в скидання.

Коли всі учасники гри Kingdomino походили, з органайзера знову дістається необхідну кількість тайлів і будується в ряд, а учасники по черзі захоплюють землі. Так відбувається, поки в записнику не закінчаться всі тайли, а після прийде час підраховувати очки і визначати переможця в цій гонці за землі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре