Настільна гра Nanahoshi / Bitwa o Tortugę (Битва за Тортугу) PL

310 грн 450 грн

  • Виробник: FoxGames
  • Модель: Bitwa o Tortugę
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 310 грн

Гра FoxGames The Battle for Tortuga Гра із серії військових битв. Прості правила та швидкий, захоплюючий геймплей. The Battle of Tortuga - настільна гра, в якій навіть невеликий загін може перемогти фрегат, якщо командує досвідчений капітан. Використовуючи у своїх інтересах різні можливості маневрування вашого корабля та кораблів інших кораблів, ви безпосередньо прийдете до перемоги у битві при Тортузі! Два фолти вміщують шість кораблів. Кораблі мають три характеристики: колір, вартість та напрямок руху. Ваша мета – перемогти ворожий флот, якщо ви потопите кораблі зі значенням 7 очок, ви переможете. Чорні вітрила – це піратські кораблі, а червоні – іспанський флот. Ви можете виконати одну з трьох дій для вибору нових кораблів, переміщуйте кораблі свого флоту або робіть хід кораблем.

Навіщо вашій дитині потрібна ця гра? Настільні ігри збагачують їхні навички, діти можуть тренувати сприйняття та рефлекси через гру, а також це чудова можливість провести вільний час разом. У настільні ігри варто грати, тому що вони покращують навички ведення переговорів, допомагають навчитися рахувати, вчать швидко приймати рішення, все те, що ми можемо використати у нашому професійному житті.

Битва за Тортугу - це тактична гра, вона динамічна і іноді потребує різних комбінацій. У настільні ігри варто грати, тому що вони покращують навички ведення переговорів, допомагають навчитися рахувати, вчать швидко приймати рішення, все те, що ми можемо використати у нашому професійному житті.

Вміст коробки: дошка, набір із 12 дерев'яних плиток та 12 наклейок, інструкція.

Настільна гра
Мова Польська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Animals: Ladybugs / Ladybirds, Components: Wooden pieces & boards, Players: Two Player Only Games
Килькість гравців 2
Час партії 10 хв.
Вік гравців від 6 років
Основні механіки Grid Movement
Автор Hiroki Kaneko, Madoka Kitao
Рівень складності легка
BGG Рейтинг
Оформлення Maciej Szymanowicz
Рік виходу

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре