Настільна гра Neuroshima Hex 3.0 (Нейрошіма Гекс 3.0) PL

1140 грн 1460 грн

  • Виробник: Portal Games
  • Модель: Neuroshima Hex!
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1140 грн

Neuroshima HEX 3.0 - це настільна стратегічна гра, дія якої відбувається в постапокаліптичному світі, наповненому мутантами та безжальними машинами Молоха. Кожен гравець командує однією армією, що складається з юнітів, модулів та жетонів дій, розміщених на шестикутному полі бою.

Кожна армія складається з 35 жетонів, що складаються з жетонів юнітів та спеціальних дій. Юніти розміщуються на дошці будь-де, не зайнятому іншим жетоном. Кожен їх позначений як загін далекого чи ближнього бою і має ініціативу (значення від 0 до 3).

Також на жетоні є символи, що вказують на силу та напрямки атаки. Деякі юніти володіють особливими здібностями, наприклад, «Мережевий боєць» може блокувати роботу сусіднього юніта, інші можуть атакувати двічі, у третіх є броня і т.д. грою. Приклади чіпів ви можете переглянути в галереї нижче.
Серед жетонів є спеціальні жетони "Битви", які можна розіграти, щоб розпочати бій. Момент вирішення бою дуже ефектний - багато юнітів гинуть, виконуючи перед смертю ще одну смертельну атаку. Гарне позиціонування юнітів та їх прикриття та захист бази дуже складні, тому часто юніти вирушають на самогубні місії аби відібрати ще одну точку у ворожої бази.

Настільна гра
Мова Польська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Digital Implementations: Tabletopia, Players: Games with Solitaire Rules, Setting: Neuroshima, Theme: Post-Apocalyptic, Versions & Editions: Board Game Versions of…
Килькість гравців 1 - 4
Час партії 30 - 45 хв
Вік гравців від 13 років
Основні механіки Area Majority / Influence, Connections, Grid Movement, Hand Management, Hexagon Grid
Автор Michał Oracz
Рівень складності середня
BGG Рейтинг 7.04
Оформлення Mateusz Bielski
Рік виходу 2006

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре