Настільна гра Patchwork Express (Печворк Експрес) PL

460 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Patchwork Express
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 460 грн

Печворк – це метод шиття, при якому невеликі шматочки тканини з'єднуються разом для створення нового малюнка. У минулому він використовувався для видалення непотрібних вирізів та надривів. Сьогодні це вид мистецтва: дизайнери використовують дорогоцінні тканини, щоб створювати чудові текстильні витвори. Найбільші шедеври виготовляються з нерівних шматків тканини, тому ця техніка була прийнята переважно художнього світу.

Однак створити гарну пухову ковдру непросто, це вимагає зусиль і часу, а шматки тканини, що є, не завжди хочуть збігатися. Тому ви повинні вибирати їх дуже ретельно і мати солідний набір кнопок, які не тільки дозволять вам закінчити ковдру, але і зроблять її кращою і красивішою, ніж вироби конкурентів.

PatchworkExpress - це окрема гра, яка доводить вихідну гру Patchwork до самих основ. Завдяки цьому, а також завдяки більшому розміру чіпа та меншій кількості цифр він ідеально підходить для дітей дошкільного віку та людей похилого віку.

Якщо ви знаєте, як грати в Печворк, вам не потрібно читати більшу частину інструкцій, так як майже всі правила ідентичні. Отже, все, що потрібно зробити, це прочитати опис відмінностей на останній сторінці!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре