Настільна гра Перевертень. Одна ніч (One Night Ultimate Werewolf)

320 грн

  • Виробник: -
  • Модель: OUW
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 320 грн

One Night Ultimate Werewolf - нова гра для великої компанії.

Сюжет гри класичний: на мирне село напали кровожерливі перевертні. Їх єдине бажання - погубити одного з жителів і влаштувати собі знатний бенкет, завдання людей виявити в своїх рядах перевертнів і позбутися від них. Основна відмінність гри One Night Ultimate Werewolf від інших аналогів гри Мафія в тому, що всі гравці беруть участь в грі до самого кінця і не вибувають в процесі голосування, провідний також отримує роль і бере участь в грі. Середній час партії зменшилася, в порівнянні з класичною мафією.

Починають партію з того, що навмання розбирають карти ролей. Береться певна кількість карт (кількість гравців плюс 3 випадкових карти), випадково лунають гравцям, а три залишилися залишаються в ряду резерву. Кожен потай дізнається свою роль, кладе карту на стіл і все закривають очі. Далі йде нічна фаза, в якій ведучий викликає по порядку різних персонажів. Велика частина персонажів проводить маніпуляції з картами на столі. Можна подивитися свою карту, карту сусіда або резерв, а можна поміняти їх місцями.

Після нічної фази йде денна, в якій загальним голосуванням визначається той, хто повинен бути убитий. При цьому ніхто не може бути впевнений, що він залишився зі своєю роллю. Той, хто був перевертнем, став селянином і навпаки.

Одна партія гри One Night Ultimate Werewolf проходить всього в один раунд. Мирні жителі перемагають якщо хоча б один перевертень вмирає або в результаті маніпуляцій з картами ролей все ролі перевертнів опинилися в ряду резерву і ніхто не помер. Можна влаштувати турнірну гру в якій перемагає один гравець, який в низці кількох партій отримає 5 жетонів. Жетони вручаються всім переможцям однієї команди: всім мирним жителям або перевертням.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре