Настільна гра Potion Explosion (вибухові зілля, лабораторія: друге видання) PL

1490 грн 1760 грн

  • Виробник: Rebel
  • Модель: Wybuchowa Mieszanka
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1490 грн

Механіка гри Лабораторія (Potion Explosion) досить проста: учасники ходять по черзі, у свій хід активний гравець вибирає інгредієнт, який йому знадобиться для приготування зілля, та дістає з дозатора кульку відповідного кольору. Зрозуміло, всі кульки, які були вище, скочуються вниз. Якщо при цьому стикаються дві кульки однакового кольору - відбувається вибух, і ці кульки теж дістаються гравцю! Таким чином, взявши з шафи один інгредієнт, ви можете спровокувати ланцюжок вибухів, після чого станете володарем великої кількості інгредієнтів.

Отримані кульки слід розкладати по колбах своїх зелий, при цьому, якщо ви відправите якийсь інгредієнт у колбу – його не дістати. Інгредієнти, які дісталися вам в результаті вибухів, але які не підходять в жодну із зіл можна помістити в порожню колбу на вашому столі, але не більше трьох.

Коли в колбі із зіллям усі інгредієнти займуть свої місця – зілля вважатиметься приготованим. Усі кульки, додані в колбу, можна буде повернути назад у дозатор, а тайл із колбою зняти з плити та перевернути сорочкою вгору. Тепер ви можете взяти нове зілля та розпочати його приготування. Кожне таке готове зілля приносить учаснику переможні бали і чим більше ви встигнете їх зварити – тим краще.

Настільна гра
Мова Польська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Components: Marbles, Digital Implementations: Board Game Arena, Game: Potion Explosion, Theme: Alchemy
Килькість гравців 2 - 4
Час партії 30 - 45 хв
Вік гравців від 8 років
Основні механіки Pattern Recognition, Set Collection, Take That, Variable Set-up
Автор Stefano Castelli, Andrea Crespi, Lorenzo Silva
Рівень складності легка
BGG Рейтинг 7.01
Оформлення Giulia Ghigini
Рік виходу 2015

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре