Настільна гра Seikatsu (Сейкацу) PL

670 грн 1030 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Seikatsu
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 670 грн

У грі Seikatsu гравцям пропонується створити спільний сад: населити його різними птахами, запустити в прудики коропів коі, а на галявинах посадити квіти. Для того, щоб милуватися вийшов видом в саду є спеціальні альтанки-пагоди, з кожної з яких відкривається унікальний вид. Саме по ним гравці і судитимуть, чиє вміння створити сад найкраще.

Seikatsu - це абстрактна настільна гра з механікою викладання тайлів і підрахунку очок. На кожному з тайлів знаходиться певний тип птиці, оточений квітами. Гравцям належить так викладати жетони, щоб птахи формувалися в зграї, тобто стикаються один з одним групи птахів одного виду, а квіти одного типу розташовувалися рядами.

Крім того, в грі також є чотири тайла зі ставком і коропом котрі, які є «джокерами» і під час підрахунку очок можуть замінити будь-який тип квітів або птахів.

Гра починається з того, що гравці витягуються з мішечка по одному Тайлу довільно і розташовують їх в центр саду, кожен зі свого боку. Після чого в мішечок докидали тайли з коропами коі. У свій хід гравець витягує два жетона, викладає один з них на ігрове поле і отримує можливі очки, після чого добирає ще один токен і передає чергу наступному учаснику гри. Гра проходить таким чином, поки мішечок не спорожніє, і все тайли не знайдуть місце в «саду».

Під час ігрового процесу учасники отримують очки за тайли з однаковими птахами. Але, в кінці партії, коли весь сад заповнений жетонами, очки нараховуються за жетони однотипних квітів, викладені рядами.

Seikatsu - це красива проста гра, яка приваблює своїм простим, але елегантним ігровим процесом і чудовими ілюстраціями.

Настільна гра
Мова Польська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре