Настільна гра Sushi go (Суші? Так!) CN

190 грн

  • Виробник: 1.00
  • Модель: Sushi Go!
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 190 грн

Суші вперед!

Ви йдете у суші-бар з компанією друзів. Якісна їжа поєднується з чудовим смаком та безліччю інгредієнтів. Але це не найголовніше. Щоб добре харчуватися, вам доведеться взяти справу у свої руки.
Ціль Sushi Go! полягає у створенні найкращої комбінації доступних інгредієнтів. Заробляйте окуляри, збираючи набори відповідних карток: сашими, васабі, нігри, темпура та багато інших, які чекають на своє використання. Ефективно використовуйте палички для їжі, приправляйте смак спеціями та, нарешті, згадайте про десерт!
Ефективний механізм
Суші вперед! використовує механіку витягування карт, відому, наприклад, з 7 чудес світу, ще спрощуючи і скорочуючи її. Завдяки перевіреному методу підбору карток гра йде динамічно і без простоїв! Всі приймають рішення одночасно, а завдяки простоті правил гра ідеальна як ознайомлення з механікою одночасного підбору карт як для тих, хто ще з нею не стикався, так і для наймолодших гравців, які беруть свої перші кроки в настільних іграх.
Смачні можливості
Суші вперед! Вона дуже добре працює як ознайомча гра, а завдяки безлічі можливостей є ще й оригінальною розвагою для просунутих гравців. Кожна гра відрізняється, кожен раунд ми отримуємо новий пул карт, і щоразу ми повинні вміло лавірувати між реалізацією власних планів та ускладненням життя нашим супротивникам. До того ж завдяки металевій коробці, в яку упаковані карти, ви можете брати її з собою куди завгодно. Неодноразово траплялося, що в суші-барі в очікуванні замовлення грали в гру!

Настільна гра
Мова Китайська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Crowdfunding: Indiegogo, Digital Implementations: Board Game Arena, Food & Drink: Sushi, Game: Sushi Go!, Theme: Food / Cooking
Килькість гравців 2 - 5
Час партії 15 – 30 хв
Вік гравців від 8 років
Основні механіки Closed Drafting, End Game Bonuses, Hand Management, Set Collection, Simultaneous Action Selection
Автор Phil Walker-Harding
Рівень складності легка
BGG Рейтинг 7
Оформлення Nan Rangsima
Рік виходу 2013

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре