Настільна гра Таверни Тіфенталя (The Taverns of Tiefenthal) + Додаток до настільної гри Таверни Тіфенталя: Відкриті двері (The Taverns of Tiefenthal: Open Doors) PL

1980 грн 2500 грн

  • Виробник: G3
  • Модель: Taverns of Tiefenthal
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1980 грн

Стати власником однієї з таверн Тифенталя. Наймайте спритний персонал, залучайте музикантів, подавайте найкраще пиво – перетворите свій заклад на найзнаменитіше місце збору знатних панів!
"Таверни Тифенталя" - це відмінна суміш з побудови власної колоди та управління планшетом-таверною за допомогою його "прокачування". Механіка, заснована на виборі кинутих на початку раунду кубиків, надає багато можливостей для тактичних маневрів.

Разом із базою ви отримуєте доповнення "Відчинені двері"

Таверни тифенталю тріщать швами, і бізнес процвітає. Такі часи вимагають особливих дій. Господарі готелів зі всього регіону змагаються, щоб подарувати своїм гостям незабутні враження. Вони вкладають кошти у розвиток своїх закладів, щоб заробляти більше дукатів та продавати більше пива.

Дворяни вимагають гарної їжі, питво та розкішного житла, і, звичайно ж, вони готові дорого за це платити. Не тільки пиво може порадувати гостей, у цьому районі з'явилося сомельє, що пропонує широкий вибір вишуканих вин. Пам'ятайте, що потрібно вразити не лише симпатії гостей, а й мера міста!

Гравці додадуть у свої таверни винні льохи та кімнати для гостей із чотирма новими модулями («Пісня вина», «Світ, будь ласка!», «Добре життя для шинкаря», «Село моє!»). Вони також зможуть найняти барменів, які мають унікальні навички. Якщо вони додатково допоможуть перетворити місцевість на рай для туристів, мер обіцяє щедрі призи!

До цього товару вже входить доповнення "Відчинені двері"

Настільна гра
Мова Польська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Час партії 60 хв

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре