Настільна гра Trismegistus: The Ultimate Formula (Трисмегист)

1330 грн 1580 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Trismegistus
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1330 грн

Ви - адепт таємничого мистецтва алхімії і шукаєте спосіб стати наступником видатного алхіміка з коли-небудь жили - Гермеса Трисмегіста. Щоб зробити це, ви вчитеся перетворювати прості метали в чисте золото, проводити експерименти і винаходити артефакти, щоб нарешті досягти вічного величі.

Трисмегист: Ultimate Formula розігрується протягом трьох раундів, протягом яких ви будете кидати три кубика. Уміло використовуючи силу свого складеного кубика, ви зможете трансмутировать дорогоцінні матеріали, збирати алхімічні есенції, купувати і активувати артефакти, а також проводити експерименти, які будуть просувати вас по чотирьом треках майстерності. Ви також створите секретну руку з карток для публікацій, яка разом з цінністю ваших експериментів, заповнених формул вашого філософського каменю і вашого зібраного золота визначить ваш остаточний рахунок в переможних окулярах і, можливо, зробить вас найбільшим алхіміком, людиною, здатним змагатися з самим Гермесом Трисмегистом !

У грі представлені нестандартні кістки, сторін яких мають алхімічні матеріали. На початку кожного раунду кістки кидаються і групуються по їх відповідним типам. У свій хід ви повинні або кидати новий кубик, або використовувати невикористану силу раніше складеного кубика. Грунтуючись на матеріалі, пов'язаному з обраним вами штампом, ви зможете збирати певні істоти на додаток до матеріалу, до якого прикріплений кристал. Крім того, колір матриці буде визначати, які типи трансмутації ви можете виконувати, покращуючи якість сировини і покращуючи свою майстерність.

Купуйте дорогоцінні артефакти, щоб максимізувати ефект ваших перетворень. Проводьте експерименти. Розширте свої знання і досвід і відкрийте для себе остаточну формулу!

Гра включає в себе сольний режим!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре