Настільна гра Vikings on Board (Вікінги на борту) PL

540 грн 1270 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Vikings on Board
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 540 грн

Незважаючи на холодні пориви вітру, в повітрі відчувається весна. З самого світанку по всьому селі панувала безпрецедентна метушня. Усі мешканці прямують у бік порту, де вікінги готуються до чергової тривалої експедиції. Вони пакують товари, несуть запаси і повільно готують кораблі до виходу в море. Гучні крики людей і всюдисущий вереск чайок луною розносяться від стін фіорду. Великий Олаф стоїть на бочці і уважно спостерігає за всіма пришвартованими драккарами, якими проштовхуються його безстрашні морські вовки. Тепер починається найцікавіше.

Весна і вікінги готуються до чергового набігу. Ваше завдання – розгорнути свою команду, щоб взяти під контроль найоснащеніші кораблі. Ви також можете правильно робити ставки на переможців цього змагання (і це не обов'язково повинні бути ви!), щоб заробити цінні очки. Стратегія дій належить лише вам!

Будьте розумні, спостерігайте за іншими та не дозволяйте лідерам інших команд перехитрити вас. Не забувайте – як керувати морськими торговими шляхами вирішувати вам.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре