Настільна гра Вікінги на борту (Vikings on Board () PL

580 грн 1270 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Vikings on Board
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 580 грн

Що робили вікінги, коли вирушали у подорож? Звичайно ж, шукали найкраще життя, родючі землі, вільну торгівлю та шикарний видобуток. Вільні морські воїни і торговці, прив'язані лише до свого драккару чи кнорру, безстрашні і відважні. Їм море по коліно, а будь-які неприємності завжди переборні. І абсолютно неважливо, якими методами та способами вони готові вирішувати свої завдання: мирними чи кривавими, бунтувати чи продавати...

У настільній грі Вікінги на борту або Vikings On Board ви зможете очолити один із кланів підкорювачів морів, щоб реалізувати вируючі амбіції.

Настільна гра Вікінги на борту занурить 2-4 гравців від 8 років у морську стратегію про життя та подорожі вільних народів, ватажки яких бажають підкорити якомога більше драккарів та наторгувати якнайбільше прибутку.

Мета гри: набрати найбільшу кількість очок за рахунок захоплення влади над кораблем і відбором найдорожчих товарів або шляхом ставок на гравця, який захопить драккар.

Завантажуйте повні трюми зерном, цвяхами та шкурами тварин! Начищайте щити! Оспівуйте хвалебні пісні Óдіну! Море вже чекає на своїх друзів.

Підготовка до гри вимагає правильно розмістити компоненти на ігровому полі. Саме поле розділене на Село Вікінгів, де гравці вибирають дії; Пристань, де робляться ставки; Затока, де кораблі стають ласою метою кожного вікінга, що поважає себе. Драккари очікують на свою долю на причалі і формуються спочатку з носів кораблів і трьох випадкових палуб. Є в них ще й корми, але вона знадобиться вам перед відпливом.

Кожен гравець вибирає клан і отримує коло для підрахунку очок з емблемою та жетонами ставок. Старту партії передує оригінальна система визначення порядку ходу кидком фігурок вікінгів. Чим ближче ваша фігурка до лідера, тим більше шансів розпочати раніше за інших. Крім того, всі фігурки вікінгів повинні бути розставлені по селі за точною схемою залежно від кількості гравців. Зміна будівель для вікінгів у кожному новому раунді змінюватиме черговість ходу.

Коли рогатий шолом вказав на першого гравця, можна приступати до захоплюючого ігрового процесу, що триває до останнього корабля.

Гравці ходять по черзі, вибираючи будівлі в селі для здійснення дій. Після того як фігурка активного гравця потрапляє у щойно улюблену будову, він може:

переставити місцями палуби або приставити їх до іншого корабля;
викласти на ніс корабля жетони товарів;
зазирнути в таверну та під чарівний смак медового напою зробити ставку на наступного переможця за владу на кораблі;
підвищити ціни товару на ринку;
перевести корабель у море, приставивши до нього корми.
Кому належатиме драккар, що щойно вийшов з гавані, визначить кількість щитів з емблемою певного клану. Також наявність щитів різних кланів визначає порядок поділу товару між вікінгами на цьому борту.

Коли всі кораблі вийшли у відкрите море, гра закінчується. Після фінального підрахунку очок визначається найголовніший і найбагатший вікінг на борту.

Настільна гра Вікінги на борту - проста, але неперевершено захоплююча сімейна стратегія на тему морської торгівлі. Але, незважаючи на легкість ігрового процесу, вам потрібно буде ретельно продумувати ходи і не зважати на суперників, щоб не допустити захоплення поміченого вами корабля.

Купити настільну гру Вікінги на борту варто шанувальникам ненав'язливої ​​боротьби за лідерство з механікою виставлення робітників та охочим відпочити від важких стратегій. Дітям гра також буде цікава та корисна впливом на розвиток стратегічного мислення, логіки та уваги.

Нехай Óдін та щити допоможуть вам вистояти у напруженій боротьбі!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре