Гарантія та повернення

Інтернет-магазин «Ігрокот» працює згідно з чинним законодавством України, в т.ч. Закону України "Про захист прав споживачів"

Перед відправкою кожен товар перевіряється нами на наявність зовнішніх дефектів і цілісність упаковки. Не забувайте перевіряти товар на пошті при отриманні! (Тому що бувають випадки, коли кур'єрська служба неакуратним поводженням з посилкою може пошкодити коробку або упаковку)

Перед тим як почати використовувати товар - подивіться уважно все вам підходить. Розриваючи пакетики і блістери, видавлюючи жетони і виконуючи інші дії, які приведуть до необоротного погіршення характеристик товару, не забувайте, що згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" ви маєте право протягом 14 днів з моменту покупки повернути або замінити товар без істотних недоліків, тільки за умови що він не був у використанні, тобто є новим (зовнішній вигляд в ідеальному стані, упаковка, документи, і т.д.).

Якщо товар був бракований або зіпсований і ви виявили це до початку використання (тобто стан товару ідеальне і немає слідів експлуатації) - ви маєте право розраховувати на повернення або обмін товару відповідно ЗУ "Про захист прав споживачів".

У разі, коли ви виявили істотний недолік або дефект в процесі експлуатації - пишіть нам на пошту [email protected] або viber / telegram 095 607 81 52

Зверніть увагу, що в описі кожного конструктора зазначено чи є він аналогом LEGO або іншого бренду. Так само в описі настільних ігор завжди вказана мова гри, а у випадку з іноземними виданнями (як правило язиконезавісімих ігор) ми надаємо правила російською або англійською мовами.