Про нас

Інтернет-магазин "Ігрокот" продає тільки кращі моделі конструкторів і настільних ігор по суперцінах. Наша мета - дати можливість покупцеві вибрати товар з максимальним співвідношенням ціна / якість. Оскільки покупці часто переплачують за бренди і маркетинг, не знаючи про можливість заощадити при покупці аналогічного товару набагато дешевше (будь то якісний аналог конструктора або настільна гра від закордонного видавництва).


Конструктори:

Ми на власному досвіді перевірили якість конструкторів типу лего. Аналоги від виробників Bela / Lari, Lepin / Queen / King, Decool / Jisi Bricks практично нічим не поступаються фірмовим конструкторам лего. При цьому навіть при зовнішній схожості такі популярні в продажу в Україні виробники як SY, Jemlou, PRCK мають ряд суттєвих недоліків, наприклад, після складання у них можуть бути відсутні якісь функції або змінені в гіршу сторону. Виробники китайських конструкторів Sluban, Qman / Brick / Enlighten і ін. Роблять дизайн наборів, який часто сильно відрізняється в гірший бік за красою і якістю від конструкторів компаній Bela / Lari, Lepin / Queen / King, Decool / Jisi Bricks. У перерахованих вище виробників як правило немає серйозного браку в деталях. Вони добре сумісні з оригіналами і практично не відрізняються за кольором і якості пластика.


Єдиний гідний аналог duplo на сьогоднішній день - це Gorock. Тільки цей виробник робить практично набори по по типу як у лего дупло. Також конструктори компанії Горок повністю сумісні з duplo на відміну від JDLT, деталі якого не з'єднуються з оригіналом через різницю в розмірах і відстанях між пинами. Фігурки у конструкторів Gorock такі ж як у дупло. Якість пластика, деталі, коробка, дизайн - у виробника конструкторів Gorock на вищому рівні!


Настільні ігри:

Ми продаємо тільки ті ігри, в які вам буде цікаво грати. Ми не продаємо прості ігри типу "кинь-Двіна", "уноподобние" і т.п. , Так як навіть в доступному сегменті є настолки набагато цікавіші і приємні для проведення часу. Це не означає, що монополія, уно, морський бій та ін. Популярні ігри погані, немає - просто вони застаріли, а їм на зміну вже давно прийшли більш цікаві і захоплюючі ігри, в які вже давно грають досвідчені настольщікі в усьому світі. На жаль в СНД і Україні особливо більшість виробників настільних ігор продовжує паразитувати на необізнаності покупців і популярності старих ігор, тому 90% бюджетних ігор - це клони монополій, уно, Діксіта і т.п. Є і хороші ігри від іздателств з СНД російською мовою, але часто вони коштують набагато дорожче ніж такі ж ігри в країнах Європи (Польща, Німеччина) або Китаї. Тому в нашому магазині ви можете побачити так багато настолок від Польських, китайських, Англійських і ін. Видавництв, але найчастіше - це мовонезалежні ігри, в яких у компонентів текст отстуствует (або замінений інфографікою, або не впливає на ігровий процес). Наприклад, такі суперхіти як 7 Чудес, Каркассон, Azul, Замки Бургундії, Вулик та ін. Абсолютно не потребують перекладу (за винятком правил), а правила до них російською мовою ви без проблем можете завантажити у нас на сайті або на просторах інтернету .


Ми з радістю допоможемо вам у виборі або проконсультуємо в чаті на сайті, в viber / telegram або за телефоном 063 795 64 88. "Ігрокот" бажає вам приємної гри і проведення часу з сім'єю, друзями і близькими!