Настільна гра Akrotiri (Акротирі) CN

850 грн

  • Виробник: Z-MAN
  • Модель: Akrotiri
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 850 грн

У цій грі для двох гравців ви будете суперниками в стародавній Греції у пошуках легендарних мінойських храмів. Кожен гравець плаває на особистому кораблі Егейським морем, причалює до островів, відшукує на них дорогоцінні ресурси, які сплавляє на центральний населений острів Тіра, а вирученими грошима розплачується з командою, яка досліджує острови у пошуках храмів, а також купує карти, на яких зазначений шлях до цих храмів.


Акротірі поєднує в собі елементи укладання плитки, управління рукою та збору ресурсів. Шлях до храмів стає зрозумілим, коли гравці наносять на карту Егейське море. Уміло розміщуючи тайли земель, гравці зіставляють ігрове поле з картами місцевості у руках. У свою чергу це призводить до загублених храмів. Розкриття храму приносить окуляри та відкриває додаткові дії кожен хід. Чим більше храмів ви розкопаєте, тим більше очок ви наберете, але карти секретних цілей зберігають ім'я останнього переможця загадкою до кінця. Той, хто зможе знайти ідеальний баланс між дослідженням, збиранням ресурсів та розкопками храмів, увійде в історію!


Тема досить цікава, причому кумедно реалізована. Akrotiri - настілка з рідкісного типу ігор на пошук чогось прихованого на карті зі своєю унікальною механікою розташування шуканого. З найбільш відомих коробок моментально згадується хіба що Tobago . Akrotiri була номінована на кращу гру для двох 2014 Golden Geek Best 2-Player Board Game .

Настільна гра
Мова Китайська
Килькість гравців 2
Час партії 45 хв
Вік гравців від 13 років
Автор Jay Cormier, Sen-Foong Lim
Рівень складності середня

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре