Настільна гра Camel Up: second edition (По верблюдах: друге видання)

1200 грн

  • Виробник: -
  • Модель: CamelUp_2
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 1200 грн

Друге видання настільної гри про божевільних забігах на верблюдах отримала нову редакцію і стала ще більш без баштової! У Camel Up 2nd Edition (За верблюдам! Друга редакція) гравців порадує новий зовнішній вигляд гри, а також оновлений ігровий процес. Дизайн Camel Up 2nd Edition дійсно зазнав серйозних змін, які явно зі знаками плюс і вигуками «Вау!» Особливо це стосується ігрового поля, виконаного за технологією «pop-up»: яскраве, детальне і з 3-D пальмами, які моментально злітають над картою гонок, як тільки ви розкриєте ігрове поле. Стара картонна піраміда була замінена на нову міцну пластикову версію. Коробка гри також зазнала змін, ставши більш яскравою і сучасної, з малюнком схожим на постер пригодницького фільму в стилі Індіани Джонс.

Як і в першій версії вас чекають гонки непередбачуваних верблюдів. Робіть ставки на сподобалися кораблів пустелі і моліться, що удача буде на вашому боці.

Вибирайте з розумом і намагайтеся передбачити, хто з верблюдів виб'ється в лідери, а хто залишиться далеко позаду всіх. До речі, чим швидше ви зробите ставки, тим більший виграш чекає вас в кінці забігу.

Однак не завжди все вирішує пані Удача. У грі є багато способів впливу на ігрове поле, підштовхуючи до перемоги свого лідера. Крім вже звичного ігрового процесу в Camel Up 2nd Edition вас чекає кілька сюрпризів.

Наприклад, дикі верблюди, які можуть вибратися з пустелі на бігову доріжку наших учасників. Якщо звичайний верблюд виявиться на спині такого «дикуна», то негайно кинеться в страху в протилежне від потрібного напрямок.

Настільна гра Camel Up 2nd Edition - це одна з найяскравіших, азартних і простих ігор, яка порадує шанувальників незвичайних настолок.

Настільна гра
Мова Китайська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре