Настільна гра Carcassonne Junior (Діти Каркассона)

530 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Carcassonne Junior
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 530 грн

Це швидка і барвиста варіація класичного Каркассона! У грі не доведеться будувати замки, тому що на юні плечі буде покладено куди більш важливе завдання - ловити по вулицях і дорогах Каркассона втекли порося і кота.

Правила гри Діти Каркассона були спрощені в рази - для перемоги достатньо викласти всі фішки свого кольору!

Ігровий процес настільної гри Діти Каркассона (The Kids of Carcassonne) тут ще простіше оригінального Каркассона. Кожен свій хід гравець-дитина бере по плитці і викладає на стіл поруч з однією з плиток, вже лежать на столі, так що б вона повністю стикалася з нею однією стороною. На відміну від оригінальної гри Каркассон тут плитки завжди підходять один до одного.

Крім того на кожній плитці на дорозі намальований дитина, одягнений в один з кольорів гравців (всього чотири кольори). Як тільки дорогу закінчать, на ці малюнки гравці виставляються свої фігурки відповідних кольорів. Якщо через плитку з картинкою дитини проходить закрита дорога, на неї обов'язково треба поставити фігурку того ж кольору що і картинка. Дорога вважається закритою коли утворює петлю, або на обох її кінцях буде знаходиться луг, стіна, ставок або будинок. Перемагає в цій настільній грі, той, хто швидше позбудеться від всіх своїх фігурок.

Настільна гра Діти Каркассона (The Kids of Carcassonne) дуже яскрава, і красива. Партія в неї тривати всього близько півгодини, і ці півгодини будуть дуже яскравими в житті вашої дитини. Не всяка гра може похвалитися такою насиченістю барв і буйством кольорів, якістю компонентів, і головне, адаптацією до дитячого сприйняття - кольору в «мультяшної» формі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре