Настільна гра Dixit (Діксіт) (EN)

780 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Dixit
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 780 грн

Завантажити правила настільної гри Dixit (Діксіт) російською

 

Діксіт (Dixit) - неймовірно барвиста гра, яку можна грати у великій компанії або в колі сім'ї. Проста і зрозуміла дорослим і дітям, але в той же час дуже захоплююча.

На початку гри всі гравці отримують по 6 карт з ілюстраціями. Кожен гравець по черзі стає «оповідачем». Він придумує асоціацію до однієї зі своїх карт і кладе її в центр столу сорочкою вгору. Асоціація може бути якою завгодно: слово, фраза, пісні або мелодія, або будь-який жест. Інші гравці, використовуючи свою колоду карт, ілюстровану казковими зображеннями, вибирають карти, які відповідають асоціації, запропонованої «оповідачем». Потім всі карти змішуються і розкладаються в центрі столу малюнком вгору. Тепер гравці намагаються вгадати, яку карту вибрав «оповідач».

Придумуючи асоціацію, потрібно пам'ятати, що вона не повинна бути занадто явною або занадто незрозумілою. У тому випадку, якщо карту «оповідача» не вгадали, він не отримує окуляри.

Настільна гра
Мова Англійська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Килькість гравців 3-6
Час партії 30 хв.
Вік гравців 8+
Компоненти 84 картиігрове поле6 різнокольорових дерев'яних фішок36 жетонів для голосування (6 різних кольорів)правила гри

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре