Настільна гра Pandemic: Legacy season 1 (Пандемія: Спадщина сезон 1)

1620 грн 2040 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Pandemic: Legacy season 1
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 1620 грн

Настільна гра Пандемія: Спадщина (Pandemic: Legacy) починається як звична всім «Пандемія», але від партії до партії змінюється, і зміни напряму залежать від дій гравців.

Ігровий світ гри Пандемія: Спадщина (Pandemic: Legacy) буде поступово змінюватися за допомогою наклейок з конвертів, які гравці будуть час від часу розкривати. Персонажі гравців будуть обростати новими позитивними і негативними властивостями.

Міста будуть зникати з карти світу в результаті спустошення. Чотири хвороби несуть смертельну загрозу всьому людству, і ваша команда - на передовій у боротьбі з цією загрозою! Але що ще страшніше: одна з хвороб, здається, не піддається лікуванню ...

Події настільної гри Пандемія: Спадщина охоплюють дванадцять ігрових місяців. Цілий рік відважним і самовідданою фахівцям належить боротися з невблаганно поширюються по планеті хворобами, стикаючись при цьому не тільки з підступними і мінливими вірусами, але і з панікою, яка охоплює населення міст, а також з розрухою, наступного за масовими заворушеннями.

Протягом кожного ігрового місяця команді надається дві спроби взяти світову епідеміологічну ситуацію під контроль. Це означає, що в разі провалу ваша команда може зіграти другу партію, за результатами якої вам буде зарахована перемога чи поразка - після чого настане наступний місяць зі своїми цілями і завданнями. Наслідки ваших рішень будуть позначатися в подальшому, кожна спроба перемогти пандемію змінює саму гру, її правила і навіть персонажів, які набувають нові навички і шрами.

Зберігаючи базові принципи кооперативної настільної гри Пандемія, її нова версія Пандемія: Спадщина кидає гравцям виклик, пропонуючи їм абсолютно унікальний досвід, повний сюрпризів і несподіванок.

Карти спадщини будуть відкриватися в міру прогресу вашої команди, додаючи нові події і умови, в яких вам належить рятувати людство, і надаючи доступ до нових компонентів гри. Попереджувальні знаки на картах допоможуть вам уникнути «спойлерів», кожна карта має бути відкрита в свій час. Те ж стосується стікерів, до пори до часу зберігаються в 5 досьє, поступове відкриття яких буде додавати в гру спеціальні ефекти.

Настільна гра
Мова Англійська
Тексту в грі Багато (неможливо грати без перекладу)
Тема гри Медицина
Килькість гравців 2-4
Час партії 60
Вік гравців 13+
Основні механіки Action PointsCooperative GameHand ManagementLegacy GamePoint to Point MovementSet CollectionTradingVariable Player Powers
Компоненти – ігрове поле із зображенням карти світу– 5 карт ролей– 4 пішки– 48 карт міст– 5 карт епідемій– 8 карт подій– 4 пам'ятки– 48 карт інфекцій– 62 карти Legacy– 4 цивільні карти– 5 карт досьє та 1 лист зі стікерами– 4 маркера вакцини– 1 маркер розповсюдження хвороби– 1 маркер спалахів хвороби– 1 жетон нагадування– 96 кубів– 6 дослідницьких станцій– 8 чорних ящиків– правила гри
Автор Роб Давіо, Метта Лікока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре