Настільна гра Root (Коріння) (англ)

1280 грн 1520 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Root
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 1280 грн

«Root» - асиметрична настільна стратегія для 2-4 чоловік, в якій кожному гравцеві належить очолити одну з фракцій і привести її до влади в чарівному лісі.

Війська Маркіс де Коте вторглися в ліс і оголосили його своєю власністю, з чим категорично не згодні інші звірі. У боротьбі проти Маркіс сформувалися кілька альянсів: Крилата Династія, яка правила лісом до появи де Коте, Лісовий Союз, що складається з різноманітних звіряток, що вважають за краще партизанську війну, і єнот Бродяга - герой одинак, який переслідує свої власні цілі.

Мета гри - першим набрати 30 переможних очок, або виконати всі умови карти переваги. Як ви пам'ятаєте, ми вже говорили про те, що гра асиметрична, і стверджуючи це ми дійсно маємо на увазі що вона повністю асиметрична! Гра ведеться на великому ігровому полі з зображенням лісу з висоти пташиного польоту. У кожної з фракцій є свій унікальний планшет умінь і дій. Наприклад:

- Маркіс де Коте намагається зміцнити свій вплив в лісі споруджуючи казарми, майстерні і лісопилки. За це вона отримує переможні очки. Її війська присутні майже на всіх лісових галявинах, а під час фази дня Маркіс виконує до трьох дій.

- Крилата Династія підпорядковується суворому статуту і обов'язково повинна виконувати всі розіграні карти наказів. Адже навіть одне невиконане дію призведе до зміни лідера клану і втрати переможних очок за вже побудовані гнізда.

- Лісовий Союз спирається на партизанську діяльність, залучаючи на свою сторону нових послідовників, споруджуючи повстанські бази і піднімаючи повстання. На початку гри на ігровому полі немає військ Союзу, а свої дії вони виконують переважно у вечірній фазі.

- Бродяга не підтримує жодну зі сторін конфлікту і грає за власними правилами. Він хороший ремісник, який майструє різні предмети і використовує їх в свої пригоди. Балансуючи між торгівлею і відносинами з іншими фракціями, Бродяга виконує завдання, за що і отримує переможні очки!

Чудова, цікава і дуже глибока гра. У ній багато нюансів, але при цьому логічні і не складні правила. Дуже стильне мультяшне оформлення, якісні компоненти і двостороннє ігрове поле. Вдосталь награвшись на літній стороні, поле можна перевернути і почати боротьбу за засніжений ліс. Ігрова партія максимальним складом триває не більше півтори години, а вдвох можна вкластися і в 30 хвилин. Але найголовніше, що відразу ж хочеться розкласти ще одну партію, спробувати зіграти по-іншому, або помінятися фракціями.

Настільна гра
Мова Англійська
Тексту в грі Помірно (використання шпаргалок або вставок)
Килькість гравців 2-4
Час партії 60-90
Вік гравців 10+

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре