Настільна гра Saboteur Deluxe (Гноми-шкідники Делюкс; Саботёр)

300 грн 500 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Saboteur
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 300 грн

На що може піти гном заради золота? Безумовно, на все! Ось тому і трапляються в дружній компанії гномів-золотошукачів дивні випадки саботажу: то колесо у візки пропаде, то ліхтар невгасимий розіб'ється, то кирка майже нова зламається, а то і обвалення в тунелі відбудеться. Добре якщо солідарні гноми швидко шкідника вирахують, і залишать його в темряві зі зламаною візком і розбитим ліхтарем. Гірше, якщо він обведёт їх навколо пальця, або з'ясується, що чесного гнома підозрами чорними образили. У будь-якому випадку, кожна сторона прагне роздобути жаданий метал і буде наполегливо йти до перемоги.

"Шкідник", або як його ще називають "Саботер", - безперечний хіт продажів серед карткових ігор. Ця гра чудово підійде для вечірок і просто веселого проведення часу. Викладаючи на стіл карти тунелів або розігруючи карти дій (полагодити / поламати певний інструмент), гравці будуть прагнути від входу шахти до трьох ймовірних місць залягання золота. І ось тут кожен і покаже своє вміння блефувати, буде намагатися вгадати по діям інших гравців і навіть по їх виразу обличчя вірність кодексу честі золотошукача.

Шкідників-гравцям потрібно буде добре постаратися, щоб замести сліди і залишити ні з чим чесних трудівників кирки і молота - золота лихоманка почалася!

В даний набір крім базового набору входить додаток Шкідник 2.

Шкідник 2 додає в гру нові карти ролей, нові карти шляхів, такі як сходи, мости і двері, а також нові карти дій. Дії дозволяють красти золото у суперників, мінятися ролями, дивитися карти інших гравців.

Настільна гра
Мова Китайська / Англійська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре