Настільна гра Saboteur Duel (Гноми-шкідники: Дуель; Саботёр)

200 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Saboteur
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 200 грн
Гноми-шкідники: Дуель - переосмислення настільної гри Саботер. На цей раз двом гравцям належить поборотися за звання кращого золотошукача, а також в ній присутні кілька нововведень. Для тих, хто не знайомий з оригінальною серією ігор ми з радістю розповімо про цю.
Завданням для кожного гравця буде: прокладати тунелі зі свого старту, знайти золоту жилу, яка захована в одній з шести карт на іншій стороні столу і зібрати якомога більше самородків на своєму шляху. Для цього вам знадобляться карти, за допомогою яких ви будете робити одне з чотирьох дій після яких потрібно добрати карту:
    1. Викладання карт тунелів завдяки яким ви зможете прокласти маршрут до золота. Також на таких картах можуть знаходиться самородки, які вам принесуть переможні очки або перешкоди які будуть заважати вам або вашому опоненту. Важливо, що карти тунелів потрібно класти строго вертикально, вони повинні продовжувати вже наявної маршрут і кінці тунелів повинні стикатися.
    2. Розігрування карт дій за допомогою яких ви зможете руйнувати інструменти супернику або лагодити свої, влаштовувати обвали або підглядати карти на краю стола в пошуках золота.
    3. Якщо у вас немає відповідних карт для лагодження своїх інструментів ви можете скинути дві карти щоб скинути карту поломки, після чого ви візьмете одну карту, що зменшить розмір вашої руки на одну.
    4. Також ви можете скинути до двох карт і взяти таку ж кількість на випадок, коли у вас немає хороших карт.
    Хоч і настільна гра Гноми-шкідники: Дуель на відміну від оригіналу втратила карти ролей, але вона зберегла змагальний дух і додала швидкості гри. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре