Настільна гра Sheriff of Nottingham (Шериф Ноттінгема) CN

780 грн

  • Виробник: Rebel
  • Модель: Szeryf z Nottingham
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 780 грн

Жадібність і жага багатства принца Джона досягли апогею! Для простого, чесного і плаття податки купця гідне життя стало неможливим. Ось шериф Ноттінгема перевіряє всіх, хто в'їжджає до міста, щоб переконатися, що вони не проносять до його стін заборонені товари. На щастя, ви знаєте шерифа краще за принца. Гидкий, жадібний тип може бути жахливим, стоячи біля міської брами, але — давайте будемо чесними — навіть він відвернеться, коли отримає щедрий хабар.

І ось одного чудового ранку ви прибули зі своїм товаром на ринок у прекрасному Ноттінгемі. Єдиною перешкодою отримання справедливого прибутку є шериф. Вам доведеться спритно його обдурити або нахабно підкупити. Як альтернатива ви можете спробувати… сказати правду!

У Sheriff of Nottingham ви граєте роль продавця, який намагається доставити свої товари на міський ринок. Для цього вам потрібно переконати шерифа пропустити вас - і (майже) за будь-яку ціну!

Настільна гра
Мова Китайська
Тексту в грі Мало (не впливає на ігровий процес або легко запам'ятовується)
Тема гри City: Nottingham (England, UK), Country: England, Folk Tales & Fairy Tales: Robin Hood, Game: Sheriff of Nottingham, Series: Dice Tower Essentials, Theme: Mystery / Crime
Килькість гравців 3 - 5
Час партії 60 - 90 хв
Вік гравців від 13 років
Основні механіки Betting and Bluffing, Bribery, Hand Management, Negotiation, Open Drafting
Автор Sergio Halaban, André Zatz
Рівень складності легка
BGG Рейтинг 7.01
Оформлення John Guytan
Рік виходу 2014

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре