Настільна гра Суші Ролл (SushiRoll) PL

680 грн 800 грн

  • Виробник: Rebel
  • Модель: Sushi Roll
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 680 грн

Палички для їжі ... Я маю на увазі кістки в руці! Дозвольте себе запросити на смачне японське бенкет і бути враженим новою версією улюбленої гри Sushi Go!.

Наповніть стрічку кубиками ласощами, виберіть 1 з них, а решту передайте. Заробляйте бали за смачні поєднання, яких не соромиться справжній суші-майстер. Використовуйте меню, щоб перевернути кубики або палички, щоб обміняти ласощі зі своїм супротивником. І обов’язково залиште місце для десерту!

Про що це?
Суші-рол грають у 3 раунди. Кожен хід гравець вибирає 1 кубик зі стрічки, яку він хоче зберегти. Потім кожен переміщує стояки вліво, а кістки, що залишилися на них, перевертаються. Коли на стрічках не залишилося кубиків, раунд закінчується, і гравці набирають очки. Перемагає той, хто набере найбільшу кількість очок після 3 раундів.

Як і в картковій версії гри, йдеться також про збір найвигідніших наборів суші. Граючи, ми повинні не тільки реалізовувати власні ідеї, але й уважно спостерігати за діями суперників, а іноді й ефективно перешкоджати їм досягати поставлених цілей.

Чому вам сподобається ця гра?
Геніальний у своїй простоті, правила для вивчення за лічені хвилини. Суші-рол - відмінний вибір, де немає часу і бажання довго перекладати - просто сідайте, кидайте кубики і грайте!
Гра буде ідеальною як на початку гри з настільними іграми, так і для просунутих гравців.
Завдяки використанню кубиків, які перекидаються кожен хід, ми повинні ще краще адаптуватися до умов, що склалися, а наступні ігри ще більш унікальні!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре