Настільна гра Trajan (Траян) CN

1190 грн

  • Виробник: -
  • Модель: Trajan
  • Наявність: Є в наявності
  • Разом з ПДВ: 1190 грн

Дія Trajan розгортається у стародавньому Римі. У ній гравці намагаються посилити свій вплив і владу в різних сферах римського життя, таких як політичний вплив, торгівля, військове панування та інші важливі аспекти римської культури.

У центральному механізмі гри використовується система, аналогічна тій, що використовується в іграх Манкала або Яма і галька. У Trajan у гравця є шість можливих дій: будівництво, торгівля, взяття плиток з форуму, використання збройних сил, вплив на Сенат та розміщення плиток Trajan на його столі.

На початку гри кожен гравець має дві фішки різного кольору в кожній із шести секцій (чашок) його столу. У свій хід гравець збирає всі фішки в одну чашу та розподіляє їх по одній у чаші за годинниковою стрілкою. Куди б не було поміщено останню фігуру, гравець виконує дію, пов'язану з цією чашею; крім того, якщо кольорові фігури в цій чаші збігаються з квітами, показаними на плитці Траяна поруч із чашею (з плитками, що розміщуються на початку гри та під час наступних дій), то гравець виконує додаткову дію, зазначену на цій плитці. .

Що ви намагаєтеся зробити цими діями? Отримуйте переможні окуляри (ПЗ) будь-якими доступними вам способами — і оскільки це задум Фельда, ви теж намагаєтеся уникнути покарання. На Форумі ви намагаєтеся передбачити вимоги публіки, щоб ви могли надати їм те, що вони хочуть, та не понести покарання. У Сенаті ви отримуєте вплив, який виражається в голосуванні за законами, пов'язаними з віце-президентами, і в ідеалі приймаєте закон, який відповідає вашим довгостроковим планам. З військовими ви берете під свій контроль регіони в Європі, заробляючи більше очок за ті регіони, які далеко від Риму.

Усі компоненти гри не залежать від мови, а час гри складає 30 хвилин на одного гравця.

Настільна гра
Мова Китайська
Тексту в грі Нема (мовонезалежна)
Тема гри Ancient: Rome, Components: Map (Continental / National scale), Components: Wooden pieces & boards, Digital Implementations: Boiteajeux, Series: Book Box (DiceTree), Series: Master Print (Quined)
Килькість гравців 2 - 4
Час партії 60 - 120 хв
Вік гравців від 12 років
Основні механіки Area Movement, Hand Management, Mancala, Open Drafting, Set Collection
Автор Stefan Feld
Рівень складності середня
BGG Рейтинг 7.08
Оформлення Jo Hartwig
Рік виходу 2011

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре