Настільна гра Ultimate Werewolf Deluxe Edition

360 грн

  • Виробник: -
  • Модель: UWDE
  • Наявність: Очікуєтся
  • Разом з ПДВ: 360 грн

Ultimate Werewolf - це інтерактивна гра на дедукцію на 5-30 гравців, які діляться на дві команди: сільські жителі і перевертні. Жителі села не знають, хто такі Перевертні, і Перевертні намагаються залишатися непоміченими, поки вони повільно знищують жителів села по одному. Ведучий (що не входить в команду) управляє грою. Замість ведучого можна використовувати додаток на


Кожна гра триває кілька ігрових днів і ночей. Кожен день гравці обговорюють, хто з них перевертень, і голосують за гравця. Щоночі Перевертні вибирають гравця, якого потрібно знищити, а Провидець дізнається, чи є один з гравців Оборотнем чи ні. Гра закінчується, коли або всі жителі села, або все перевертні знищуються.


Ultimate Werewolf: Deluxe Edition включає в себе приголомшливо промальовані карти, докладні правила і фантастичний блокнот для ведучого. Більш того, вона підтримує більше гравців, ніж будь-яка інша гра: 75 ваших найближчих друзів можуть зібратися в одній або декількох селах, використовуючи компоненти в цьому полі.


Розширення Hunting Party включено на в Deluxe Edition!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре